Kontakt

Telefon: 08-508 29 000 (växel)
E-post: info@stadshusab.se

Besöksadress
Stadshuset
Ragnar Östbergs plan 1

Postadress
Stockholms Stadshus AB
105 35 Stockholm

Välkommen att kontakta oss!


Magdalena Bosson, vd
magdalena.bosson@stockholm.se
08-508 29 230


Krister Schultz, vice vd
krister.schultz@stadshusab.se
08-508 29 770


Lena Häggdahl, administrativ direktör
lena.haggdahl@stadshusab.se
08-508 29 791


Peter Kvarnhem, ekonomidirektör
peter.kvarnhem@stadshusab.se
08-508 29 390


Krister Stralström, koncerncontroller
krister.stralstrom@stadshusab.se
08-508 29 758


Oscar Lavelid, koncerncontroller (f-ledig)
oscar.lavelid@stadshusab.se
08-508 29 232


Peter Dahlberg, koncerncontroller
peter.dahlberg@stadshusab.se
08-508 29 323


Carolina Tillborg, koncernekonomi-controller
carolina.tillborg@stadshusab.se
08-508 29 739


Eva Nygren, strateg
eva.nygren@stadshusab.se
08-508 29 769


Ingrid Storm, utredare (f-ledig)
ingrid.storm@stadshusab.se
08-508 28 786


Rega Hadash, utredare
rega.hadash@stadshusab.se
08-508 29 748